Bardzo wysoka nadwaga

Jak długo trwa każda faza?

Faza 1.

trva

Jak długo trwa?3 tygodnie.

zelenina

Ile warzyw?Do 500 g dziennie.

jidla

Ile posiłków dziennie?5x posiłek KetoMix co 3 godziny.

orisky

Ile orzechów?Do 30 g orzechów dziennie.

Faza 2.

trva

Jak długo trwa?7 tygodni.

zelenina

Ile warzyw? Do 500 g dziennie.

jidla

Ile posiłków dziennie? 3x posiłek KetoMix, 2x inny niskowęglowodanowy posiłek.

orisky

Ile orzechów?Do 30 g orzechów dziennie.

Jakie potrawy KetoMix mam zakupić?

Do swojej diety będziesz potrzebować 370 porcji posiłków proteinowych. Wydawałoby się, że jest to spora ilość. Zobaczysz jednak, że nasze portfolio jest naprawdę szerokie i zróżnicowane, dzięki czemu dieta z pewnością nie będzie wydawać się monotonna. W jej trakcie możesz nawet cieszyć się chipsami czy czekoladą. Brzmi niemożliwie? A jednak! Chęć na słodkie powstrzymają proteinowe batoniki oraz piernik, natomiast zupy, omlety i inne potrawy doskonale zasycą.

Kup przynajmniej 370 porcji potraw z naszej oferty. Wybrać możesz między innymi:

Jak schudnąć i zaoszczędzić?

Chcesz schudnąć szybko, wygodnie a do tego zaoszczędzić kilkaset złotych? W takim razie oddaj się w nasze ręce i zamiast zamawiać pojedyncze posiłki, wypróbuj nasze zestawy objęte zniżką. Wszystkie posiłki w nich zawarte są wysoko oceniane przez naszych klientów i należą do naszych najpopularniejszych produktów. Do swojej diety będziesz potrzebować 1x zestaw na 4 tygodnie, 2x zestaw na 3 tygodnie a do nich dokupić także kolejnych 10 dowolnych porcji którejś z naszych potraw. Posiłki, które otrzymasz, możesz spożywać od pierwszej fazy diety - są one identyczne pod względem wartości odżywczych. Z tego powodu nie ma żadnej różnicy, który z posiłków wybierzesz. W parze do korzystnych zestawów otrzymasz gratis shaker oraz plan diety z książką kucharską. W planie diety z książką kucharską znajdziesz wszystkie informacje kluczowe dla szybkiej utraty wagi.

KORZYSTNE ZESTAWY

Ważne zalecenia, jak skutecznie chudnąć

  • Zawsze jedz najpóźniej 30 minut po przebudzeniu.
  • Jedz 5x dziennie – w przypadku uczucia głodu możesz zjeść o jeden posiłek więcej.
  • Po warzywa i konjakowe Slim Pasta możesz sięgnąć w każdej chwili dnia. Nie liczą się do dawki 5 posiłków dziennie.
  • Reżim picia jest ważny – woda pomaga organizmowi wydalać szkodliwe substancje i toksyny uwalniane podczas odchudzania. Pij więc co najmniej 2-3 litry dziennie.
  • Jedz nawet 500 g warzyw dziennie – naucz się jeść zieleninę. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu twojego przewodu pokarmowego.
  • Dozwolone jest 20 ml 10% śmietanki, na przykład do kawy.
  • Nie bój się orzechów i nasion, chociaż zawierają tłuszcze. Możesz zjeść nawet 30 gramów dziennie, a twoja ketoza nie będzie zagrożona.
  • Eksperymentuj – w naszym e-shopie znajdziesz dziesiątki wspaniałych, szybkich i smacznych przepisów.

Konjakowe Slim Pasta – zjedz ich tyle, ile się da

konajkove_testoviny

Boisz się głodu? Z KetoMixem nie musisz! Będziesz jeść 5x dziennie i nawet jeśli zgłodniejesz, mamy dla ciebie świetne rozwiązanie. W naszej ofercie znajdziesz konjakowe Slim Pasta – możesz zjeść codziennie tyle, ile dusza zapragnie. W przeciwieństwie do standardowego makaronu pszennego, produkuje się je z rośliny Amorphophallus konjak, która rośnie głównie w Japonii, Chinach i Korei Południowej. Ta bulwa przypominająca kształtem ziemniaka jest od niego bardziej sucha i służy do produkcji mąki. Z tej właśnie mąki powstaje nasze konjakowe Slim Pasta. Wspaniałe w nich jest to, że mają zero kalorii, nie zawierają cukrów, tłuszczów, glutenu, ani nawet białka. Możesz więc pozwolić sobie na nieograniczoną ilość od pierwszej fazy diety KetoMix.

Chudnij łatwo, szybko a co najważniejsze, trwale! Schudnąć z KetoMixem może naprawdę każdy. Zamów nasze proteinowe posiłki i rozpocznij swoją dietę już dziś. Większość paczek zdążymy doręczyć już następnego dnia od złożenia zamówienia.

Jak możesz modyfikować produkty KetoMix? Zainspiruj się

 

Przykładowe jadłospisy

Nie wiesz, jak dobrze dobrać posiłki? Zajrzyj do naszego przykładowego menu. Oprócz korzystnego pakietu warto zaopatrzyć się także w inne dania, np. konjakowe Slim Pasta. Nie wlicza się ona do posiłków KetoMix i można ją spożywać bez ograniczeń.

Na dni, kiedy jesteś w pracy:

Na dni wolne:

Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub z czymś nie będziesz umieć sobie poradzić, skorzystaj z naszej obsługi klienta.
Jest tu dla ciebie w każdy dzień roboczy od 8:00 do 23:00 a w weekendy od 10:00 do 23:00.

 

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się i uzyskaj wiele korzyści:

Prezent urodzinowy - nie zapomnij wpisać swojej daty urodzenia

Zniżka na ponowny zakup

Przegląd wszystkich zamówień

Szybkie powtórzenie zamówienia

Nie musisz wypełniać swoich danych

Rejestracja

Opcje transportu

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč