O nas


O KetoMixie

„Chcemy, żebyś poczuł/a się lepiej. Pozbądź się zbędnych kilogramów”.

Dlaczego zdecydowaliśmy się stworzyć własną serię produktów keto

Dzisiejsze czasy nie sprzyjają zdrowemu stylowi życia. Dzięki internetowi masz wprawdzie mnóstwo informacji o tym, jak prawidłowo się odżywiać, a sklepy pełne są produktów, które obiecują cudowną utratę wagi. Nazwy takie jak slim i fitness stały się modne i dobrze się sprzedają. Przeważnie jednak znajdziesz w nich produkty pełne niezdrowych cukrów. Trudno dziś znaleźć naprawdę zdrową żywność.

 
 
 

Zainspirowały nas historie naszych klientów

Zachwyciły nas niesamowite historie ludzi, którzy dzięki diecie ketogenicznej stracili kilogramy, których nie mogli się pozbyć w inny sposób. Wystarczył im na to miesiąc lub dwa. A co najlepsze – chodzi o całkowicie naturalny stan organizmu, który pojawia się przy bardzo dużym ograniczeniu węglowodanów.

Zaczęliśmy więc opracowywać takie pokarmy i produkty, które zagwarantują jak najszybszą utratę wagi, ale też dostarczą wszystkich składników odżywczych potrzebnych organizmowi. Może to być trudne w przypadku, kiedy ludzie stosują dietę ketogeniczną bez pomocy specjalistów. Naszą zasadą, której ściśle przestrzegamy przygotowując żywność, jest wybieranie najwyższej jakości składników pochodzących z Europy. Tanie białka z Chin zawsze były i będą dla nas tematem tabu. Przy produkcji nie używamy żadnych szkodliwych chemikaliów, a jeśli to możliwe, żadnych glutaminianów i glutenu.

POKAŻ HISTORIE

Dlaczego z dietą KetoMix schudniesz?

Podstawa diety KetoMix opiera się na optymalnym lub nieznacznie zwiększonym spożyciu białka i ograniczonym spożyciu węglowodanów. To specjalna metoda odchudzania, która działa zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet, niezależnie od wieku. Jeśli celowo ograniczysz węglowodany, Twoje ciało wykorzysta zastępcze źródło paliwa, czyli ketony (stąd nazwa diety). Organizm wytwarza ketony z własnych zapasów tłuszczu, dlatego dieta jest tak skuteczna przy odchudzaniu.

Nie jest więc możliwe, aby u kogoś dieta „nie działała”. Utrata wagi z dietą KetoMix jest również bardzo szybka. Organizm zaczyna zużywać zapasy tłuszczu już trzeciego dnia po rozpoczęciu diety i od tego momentu wskaźnik na wadze idzie w dół. Przy tej diecie nie musisz ćwiczyć, liczyć kalorii czy głodować. Z tego powodu dieta odnosi takie sukcesy i dlatego pomoże schudnąć także tobie.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się i uzyskaj wiele korzyści:

Prezent urodzinowy - nie zapomnij wpisać swojej daty urodzenia

Zniżka na ponowny zakup

Przegląd wszystkich zamówień

Szybkie powtórzenie zamówienia

Nie musisz wypełniać swoich danych

Rejestracja

Opcje transportu

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč