Pytania i odpowiedzi

Zakupy, płatność i dostawa przesyłki

Co powinnam kupić, jakie produkty są dla mnie odpowiednie?

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj diety KetoMix wybrać, jest wprowadzenie danych do naszego kalkulatora BMI. Wtedy zobaczysz, ile schudnąć, aby uzyskać swoją optymalną wagę lub czy w ogóle powinnaś schudnąć. Proponujemy diety na różnych etapach nadwagi i w zależności od tego dobieramy czas trwania diety. W zestawie, który będzie odpowiadać twojemu BMI, znajdziesz pełnowartościowe produkty na całą dietę.

Gdzie znajdę zawartość poszczególnych zestawów?

Zawartość poszczególnych zestawów znajdziesz na stronie z konkretnym zestawem. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia produktów, których nie ma w zestawie. Mogą to być zarówno różne smaki koktajli, produkty białkowe czy też inne produkty spożywcze i przyprawy.

Jak długo po złożeniu zamówienia mogę spodziewać się przesyłki z produktami?

Korzystamy z niezawodnych usług firmy kurierskiej DPD i Przesyłkowni. Paczka dotrze do twojego domu lub do paczkomatu w ciągu 4 dni roboczych.

Jak będzie wyglądała przesyłka?

woje zamówienie otrzymasz w dyskretnie zapakowanym w pudełku. Zawiera zestaw produktów białkowych, shaker oraz ulotkę z programem dietetycznym, jadłospisem i przepisami.

Ile waży paczka? Czy ją uniosę?

Największa paczka waży około 5 kilogramów.

Czy mogę zapłacić kurierowi gotówką?

Płatność przy odbiorze jest możliwa. Możesz zapłacić bezpośrednio na stronie llub u kierowcy firmy kurierskiej GLS.

Czy można zapłacić przelewem lub kartą?

Zamawiając i płacąc w naszym sklepie internetowym, możesz skorzystać z obu wymienionych metod płatności. Wszystkie informacje w prosty sposób ukażą się na ekranie i zostaniesz poinformowana jak dokonać płatności.

Dla kogo odpowiednia jest dieta

Czy Wasza dieta jest odpowiednia również dla mężczyzn?

Dieta opiera się na zmniejszeniu spożycia węglowodanów, co wprowadzi organizm w stan ketozy. Reakcje biochemiczne kobiet i mężczyzn są jednakowe, dlatego nasza dieta jest odpowiednia dla każdego, bez względu na płeć czy wiek. W pierwszej fazie mężczyźni mogą zwiększyć dzienną dawkę pięciu posiłków KetoMix nawet o 150 gramów mięsa lub ryb, dwa jajka lub zjeść 1,5 porcji suszonego mięsa KetoMix lub 1/2 porcji sera lub szynki, wymienionych na liście produktów z drugiej fazy. W fazie 2 zalecamy zwiększenie ilości mięsa lub ryb do 200 gramów dziennie.

Jestem chora, czy mogę się z wami odchudzać?

Jeśli masz krótkotrwałą chorobę, taką jak grypa, rozpocznij dietę dopiero po wyzdrowieniu. Ewentualnie przerwij dietę i wróć do niej, gdy będziesz zdrowa. W przypadku chorób długotrwałych przejrzyj listę chorób, przy których dieta jest zabroniona i skonsultuj się z lekarzem. Przeciwwskazania do diety znajdziesz tutaj.

Czy może się okazać, że dieta nie jest dla mnie odpowiednia i nie schudnę po niej?

Jeśli zastosujesz się do wszystkich instrukcji, schudniesz. Procesy biochemiczne w ciele zrobią to za ciebie. Ale uważaj, nawet jedna słodzona kawa lub jabłko może zakłócić utratę wagi.

Mam 80 lat, czy mogę się z wami odchudzać?

Klientom powyżej 65 roku życia zalecamy konsultację z lekarzem przed rozpoczęciem diety. Jeśli lekarz uzna, że jesteś zdrowa, nie ma problemu z odchudzaniem.

Czy dieta jest odpowiednia dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących?

Dieta KetoMix nie jest odpowiednia dla powyższych grup. Jeśli takie osoby chcą z nami schudnąć, powinny skonsultować się z lekarzem.

Ile można schudnąć z dietą KetoMix? Czy dieta radzi sobie z dużą utratą wagi i czy jest dla mnie odpowiednia?

To zależy od ciebie, ile chcesz schudnąć. Postępuj zgodnie z naszym kalkulatorem BMI i zdrowym rozsądkiem. Nasza dieta jest szybka i bardzo skuteczna, dlatego pojawia się pokusa, by schudnąć więcej niż to konieczne. Bardzo łatwo jest ją utrzymać, a nasi klienci często mają wrażenie, że tak naprawdę nie stosują żadnej diety. Jeśli chcesz wiedzieć, ile schudnąć, aby uzyskać swoją optymalną wagę, kliknij tutaj.

Żadna dieta nigdy na mnie nie działała, skąd możecie mieć pewność, że jest dla mnie odpowiednia?

Podczas diety KetoMix zastępujesz wszystkie posiłki naszymi produktami. Dlatego nie możesz popełnić błędu. Ponadto dieta ketogeniczna opiera się na procesach biochemicznych organizmu, których nie można uniknąć. Nasze ciało tak funkcjonuje, czy tego chcemy, czy nie. Nie zdarzyło nam się, aby któryś z naszych klientów nie schudł, jeżeli prawidłowo przestrzegał diety.

Zasada działania diety KetoMix

Co to jest dieta ketogeniczna?

Dieta ketogeniczna, znana również jako dieta niskowęglowodanowa lub dieta proteinowa, to dieta o obniżonej zawartości węglowodanów i zwiększonym spożyciu białka. Twoje ciało wprowadzone zostaje w stan ketozy, w którym spala własne tłuszcze zamiast cukrów. Nazwa diety wywodzi się od słowa ketoza. Na naszej stronie znajdziesz szczegółowy opis tego, co dzieje się z organizmem w stanie ketozy.

Po jakim czasie wejdę w stan ketozy i zacznę chudnąć?

Cały proces przebiega bardzo szybko. Od początku diety KetoMix wystarczą tylko dwa lub trzy dni, aby organizm się przeprogramował i zaczął wykorzystywać ketony, które wytwarza z zapasów tłuszczu jako substytut węglowodanów i źródło energii. Od trzeciego dnia wskazówka na wadze pójdzie szybko w dół.

Jak długo trzeba stosować dietę?

To zależy od tego, ile kilogramów potrzebujesz schudnąć. Z reguły powinnaś być w pierwszej fazie diety przez minimum tydzień lub maksymalnie osiem tygodni. Im wyższa jest twoja nadwaga, tym dłużej zalecamy utrzymanie pierwszej fazy. Maksymalny czas stosowania całej diety (1. + 2. faza) nie powinien przekraczać 14 tygodni.

Jak przebiega dieta?

Dieta podzielona jest na trzy fazy. W pierwszej fazie naszej diety należy spożywać pięć posiłków KetoMix dziennie, co trzy godziny. Dodatkowo należy zjeść pół kilograma zalecanych warzyw. Ma to na celu utrzymanie prawidłowego trawienia. Dozwolone jest również 30 gramów orzechów lub nasion. W drugiej fazie liczba posiłków KetoMix zostanie zmniejszona z pięciu do trzech. Pozostałe dwa posiłki można przygotować według własnego uznania. Nie ma znaczenia czy będzie to przekąska, obiad czy kolacja. Ważne jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania. Trzecia faza diety właściwie nie jest już dietą. Chodzi głównie o wprowadzenie w życie po zakończeniu diety nowo poznanych nawyków żywieniowych. Spożywaj więc wartościowe posiłki pięć razy dziennie i myśl o tym, co i kiedy jeść.

Jak często powinnam jeść w pierwszej fazie diety?

Musisz rozpocząć jedzenie do godziny po przebudzeniu, aby uruchomić proces prawidłowego trawienia. Następnie będziesz jeść co trzy godziny, w sumie pięć niskowęglowodanowych posiłków dziennie. Dodaj do tego jeszcze pół kilograma warzyw i co najmniej dwa litry płynów.

Jak często powinnam jeść w drugiej fazie diety?

Tutaj również musisz przestrzegać zasady pięciu posiłków dziennie z zastrzeżeniem, że pierwszy posiłek powinnaś zjeść w ciągu godziny po przebudzeniu. W drugiej fazie będziesz jeść trzy posiłki KetoMix dziennie, a dwa posiłki przygotujesz sobie sama. Oczywiście powinnaś brać pod uwagę zasady diety niskowęglowodanowej i zdrowego odżywiania. W drugiej fazie diety możesz zjeść kilogram warzyw dziennie.

Co mam sobie kupić, jakie produkty są dla mnie odpowiednie?

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj diety KetoMix wybrać, jest wprowadzenie danych do naszego kalkulatora BMI. Wtedy zobaczysz, ile schudnąć, aby uzyskać swoją optymalną wagę lub czy w ogóle powinnaś schudnąć. Proponujemy diety na różne etapy nadwagi i odpowiednio dobieramy długość diety. W zestawie, który będzie odpowiadać twojemu BMI, znajdziesz pełnowartościowe posiłki na całą dietę.

Żadna dieta nigdy na mnie nie działała, dlaczego ta miałaby zadziałać?

Przy diecie KetoMix zastępujesz wszystkie posiłki naszymi produktami. Dlatego nie możesz popełnić błędu. Ponadto dieta ketogeniczna opiera się na procesach biochemicznych organizmu, których nie można uniknąć. Nasze organizmy tak funkcjonują, czy tego chcemy, czy nie. Nie zdarzyło się nam, aby któryś z naszych klientów nie schudł, jeżeli stosował dietę.

Co i jak jeść

Kiedy dostanę jadłospis?

Jadłospis zawierający również porady oraz przepisy na pierwszy i drugi etap diety KetoMix otrzymasz w zestawie z produktami, które ci wyślemy.

Co to znaczy, że dieta jest podzielona na trzy fazy? Nie rozumiem tego.

Dieta podzielona jest na trzy fazy. W pierwszej fazie diety niektóre posiłki KetoMix należy spożywać pięć razy dziennie co trzy godziny. Dodatkowo trzeba zjeść pół kilograma wyznaczonych warzyw. Ma to na celu utrzymanie dobrego trawienia. Dozwolone jest również 30 gramów orzechów lub nasion. W drugiej fazie liczba posiłków KetoMix zostanie zmniejszona z pięciu do trzech. Pozostałe dwa posiłki można przygotować według własnego uznania. Nie ma to znaczenia czy to będzie przekąska, obiad czy kolacja. Ważne jest natomiast przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania. Trzecia faza diety właściwie nie jest już dietą. Chodzi głównie o przeniesienie nowo poznanych nawyków żywieniowych do odżywiania po zakończeniu diety. Spożywaj więc wartościowe potrawy pięć razy dziennie i przede wszystkim myśl o tym, co i kiedy jeść.

Jak często powinnam jeść w pierwszej fazie diety?

Musisz rozpocząć jedzenie do godziny po przebudzeniu, aby uruchomić proces prawidłowego trawienia. Następnie będziesz jeść co trzy godziny, w sumie pięć niskowęglowodanowych posiłków dziennie. Dodaj do tego jeszcze pół kilograma warzyw i co najmniej dwa litry płynów.

Jak często powinnam jeść w drugiej fazie diety?

Tutaj również musisz przestrzegać zasady pięciu posiłków dziennie z zastrzeżeniem, że pierwszy posiłek powinnaś zjeść w ciągu godziny po przebudzeniu. W drugiej fazie będziesz jeść trzy posiłki KetoMix dziennie, a dwa posiłki przygotujesz sobie sams. Oczywiście powinnaś brać pod uwagę zasady diety niskowęglowodanowej i zdrowego odżywiania. W drugiej fazie diety możesz zjeść kilogram warzyw dziennie.

W ofercie są koktajle proteinowe. Czy to oznacza, że podczas całej diety będę piła tylko jeden rodzaj?

KetoMix, jako jedyny na rynku, dodaje smaki do koktajlu osobno, w formie proszku. Kupujesz napój proteinowy i wybierasz do niego trzy smaki. Następnie możesz samodzielnie doprawić koktajl, dodając odpowiednią ilość proszku. Możesz również zamówić inne smaki w sekcji napoje białkowe. Obecnie masz do wyboru siedem smaków. Jedynym wyjątkiem jest koktajl wegański, który ma już z góry określony smak czekoladowy. Ponadto masz do wyboru wiele innych posiłków.

Co się stanie, jeśli nie zjem pięciu posiłków dziennie?

Może to spowodować utratę masy mięśniowej, której ta dieta stara się zapobiegać. Dania KetoMix są smaczne i nawet jeśli nie odczuwasz głodu, postaraj się przestrzegać zasady pięciu posiłków. Również dlatego, że powinnaś utrzymać ten sposób odżywiania po zakończeniu diety, aby uniknąć efektu jo-jo.

Co się stanie, jeśli pominę posiłek, a potem zjem dwa posiłki jednocześnie?

Nie stanowi to zagrożenia dla twojej diety. Ale ponieważ chcemy, abyś po zakończeniu diety zachowała właściwe nawyki żywieniowe, zalecamy przestrzeganie właściwego czasu spożywania posiłków. Przekonasz się, że w momencie, gdy twój metabolizm zacznie odpowiednio funkcjonować, organizm po trzech godzinach sam “poprosi” o jedzenie.

Co się stanie, jeśli złamię dietę i zjem coś słodkiego?

Kiedy przerwiesz dietę i dodasz do jadłospisu produkt bogaty w węglowodany (może to być nawet banan), twoje ciało „wyskoczy” z ketozy. Zaburzysz cały proces odchudzania i będziesz musiała ponownie wejść w ketozę. Uważamy jednak, że nie ma potrzeby łamania diety KetoMix. W naszej ofercie znajdziesz również doskonałe czekoladki niskowęglowodanowe oraz kremy orzechowe. Możesz upiec chleb KetoMix lub bułeczki. Kiedy będziesz miała ochotę “zgrzeszyć”, sięgnij po nie.

Czy wystarczy, że kupię tylko niektóre produkty? Czy też schudnę?

Łatwiejszą alternatywą jest zakup całego zestawu. Jeśli będziesz chciała kupować pojedyncze produkty, to również nie stanowi problemu. Ale wcześniej dokładnie przestudiuj swoje plany dietetyczne, aby wiedzieć, jak często jeść i jak długo przestrzegać diety. Niektórzy nasi klienci kupują pojedyncze produkty KetoMix nawet po zakończeniu diety po prostu dlatego, że dobrze smakują i można je włączyć do regularnej diety lub zastąpić nimi zwykłe składniki.

Czy mogę jeść coś innego niż produkty KetoMix?

W pierwszej fazie możesz dodać do pięciu posiłków KetoMix 30 gramów orzechów i pół kilograma dozwolonych warzyw. Ogólnie rzecz biorąc, dozwolone warzywa to wszystkie te, które mają zielony kolor. Pozostałe warzywa nie są zalecane ze względu na zwiększoną ilość węglowodanów. W drugiej fazie jesz trzy posiłki KetoMix dziennie, a pozostałe dwa przygotowujesz sobie sama. Muszą jednak uwzględniać zasady diety niskowęglowodanowej i zdrowego odżywiania. Na tym etapie dozwolony jest kilogram warzyw dziennie i 30 gramów orzechów. Szczegółowe informacje otrzymasz w ulotce, którą dostaniesz wraz z jadłospisem w zamówionym pakiecie.

Czy mogę schudnąć dzięki keto diecie ułożonej ze zwykłych produktów?

Tak, możesz. Ale cały proces będzie wymagał od ciebie znacznie więcej wysiłku niż z dietą KetoMix. Będziesz musiała gotować oraz pilnować produktów i kalorii, które spożywasz. Z KetoMixem dieta jest znacznie wygodniejsza i przyjemniejsza.

Czy mogę brać suplementy?

Wszystkie nasze produkty zawierają witaminy i minerały, których twój organizm potrzebuje podczas diety. Ale oczywiście możesz również użyć innych suplementów diety. Jedynym warunkiem jest to, że nie mogą zawierać cukru.

Czy wasze produkty zawierają dodatki chemiczne?

Oprócz witamin syntetycznych, które powszechnie występują w produktach witaminowych, produkty KetoMix nie zawierają żadnych chemikaliów. Poza witaminami znajdziesz w nich również minerały i błonnik. Nasze produkty są całkowicie pozbawione dodanych glutaminianów i szkodliwych substancji “E”.

Dieta KetoMix a odchudzanie

Ile mogę schudnąć z dietą KetoMix?

To od ciebie zależy, ile kilogramów chcesz schudnąć. Postępuj zgodnie z naszym kalkulatorem BMI i zdrowym rozsądkiem. Nasza dieta jest szybka oraz bardzo skuteczna, dlatego może pojawiać się pokusa, by schudnąć więcej niż to konieczne. Jej przestrzeganie jest bardzo łatwe, a nasi klienci często mają wrażenie, że tak naprawdę nie stosują żadnej diety. Jeśli chcesz wiedzieć, ile schudnąć, aby uzyskać swoją optymalną wagę, kliknij tutaj.

Co będzie, jeśli nie schudnę?

Jeśli zastosujesz się do wszystkich instrukcji, schudniesz. Procesy biochemiczne w ciele zrobią to za ciebie. Ale uważaj, nawet jedna słodzona kawa lub jabłko może zakłócić proces odchudzania.

Co z efektem jo-jo? Czy po zakończeniu diety nie wrócą stracone kilogramy?

Jeśli wrócisz do złych nawyków żywieniowych, przytyjesz. Dzieje się tak w przypadku wszystkich diet. Częste przekąski, wieczorne przejadanie się, duże porcje, ale też nadmiar alkoholu – to wszystko przywróci ci wyjściową wagę. Ważne jest, abyś przewartościowała swój sposób odżywiania i wykorzystała wszystkie nawyki, których staraliśmy się cię nauczyć. Regularne posiłki, myślenie o tym, co jesz i ile jest w tym jedzeniu węglowodanów, wystarczająca ilość warzyw, odpowiednio dobrane niskotłuszczowe źródła białka, reżim picia. To wszystko już znasz i umiesz. Teraz wszystko zależy od ciebie. Dodaj odpowiednie źródła węglowodanów, takie jak pełnoziarnisty chleb, nie smażone dodatki i owoce, a narodzi się zdrowa, zbilansowana dieta. Przy takim odżywianiu twoja waga nie pójdzie w górę.

Żadna dieta nigdy na mnie nie działała, dlaczego ta miałaby zadziałać?

Przy diecie KetoMix zastępujesz wszystkie posiłki naszymi produktami. Dlatego nie możesz popełnić błędu. Ponadto dieta ketogeniczna opiera się na procesach biochemicznych organizmu, których nie można uniknąć. Nasze organizmy tak funkcjonują, czy tego chcemy, czy nie. Nie zdarzyło nam się, aby któryś z naszych klientów nie schudł, jeżeli przestrzegał diety.

Dieta KetoMix a napoje

Co z napojami? Czy mogę pić kawę lub herbatę?

Przy diecie ketogenicznej reżim picia jest bardzo ważny. Powinnaś wypić 2-3 litry dziennie. Unikaj słodkich napojów i soków. Możesz pić kawę i herbatę (bez suszonych owoców), ale niesłodzone. Jeśli musisz słodzić, użyj syropu z cykorii.Do kawy możesz dodać w pierwszej fazie diety 20 ml śmietanki lub nieograniczoną ilość mleka roślinnego bez węglowodanów. Zalecamy picie czystej wody i wody mineralnej, bez cukru. Do napojów możesz dodać cytrynę (maksymalnie jedną dziennie).

Jak to jest z dietą KetoMix i alkoholem?

Picie alkoholu podczas diety ketogenicznej rządzi się jasnymi zasadami. Zalecamy maksymalnie 100 ml niskowęglowodanowego wina KetoMix dziennie. Podczas diety białkowej nerki i wątroba muszą trochę więcej pracować, a większe spożycie alkoholu niepotrzebnie by je nadwyrężyło. Wysokoprocentowy alkohol jest całkowicie zabroniony. Piwo zawiera dużą ilość cukru, dlatego również nie jest dozwolone.

Dieta ketogeniczna a zdrowie

Słyszałam, że dieta ketogeniczna może spowodować problemy zdrowotne...

Jeśli jesteś uczulona na laktozę, mleko, soję, jajka lub musztardę, nie polecamy tej diety. Na naszej stronie internetowej znajduje się również lista chorób, przy których ta dieta jest zabroniona. Poza tymi wyjątkami, dieta jest odpowiednia dla każdego i ułożona tak, aby w pełni zastąpić zwykłą żywność. Natomiast u wielu naszych klientów dieta zadziałała jak lekarstwo – przestały ich boleć plecy i stawy, wyrównały im się wskaźniki krwi, pozbyli się depresji czy trądziku. Jeśli nadal masz wątpliwości, skonsultuj się w sprawie diety z lekarzem.

Słyszałam, że dieta ketogeniczna może powodować wypadanie włosów.

Ta dieta ma pozytywny wpływ na większość ludzi. Poprawia im się natłuszczenie cery i skóry, znikają problemy skórne. W rzadkich przypadkach może pojawić się zwiększone wypadanie włosów. W takiej sytuacji od razu zastąp pierwszą fazę drugą fazą. Problemy powinny zniknąć.

Wprowadziłam dietę KetoMix i po kilku dniach zaczęłam się źle czuć.

Od trzech do pięciu dni po rozpoczęciu diety mogą wystąpić bóle głowy, nerwowość, nudności lub zmęczenie. Objawy te są tylko wynikiem początku ketozy i znikną w ciągu kilku godzin lub dni. To sygnał, że twoje ciało zaczęło spalać tłuszcz, a tym samym tracić kilogramy. Jeśli problem nie ustąpi, skonsultuj się z lekarzem.

Czy nie będę mieć problemów z trawieniem?

Jeśli zjesz zalecaną ilość warzyw, nie będziesz mieć problemów z trawieniem. Rozpoczęciu diety czasami towarzyszą wzdęcia. Znikną one po kilku dniach, kiedy twoje ciało przyzwyczai się do przyjmowania białek i warzyw.

Jestem chora, czy mogę się z wami odchudzać?

Jeśli masz krótkotrwałą chorobę, taką jak grypa, rozpocznij dietę dopiero po wyzdrowieniu. Ewentualnie przerwij dietę i wróć do niej, gdy będziesz zdrowa. W przypadku chorób długotrwałych przejrzyj listę chorób naszym sklepie internetowym, przy których dieta jest zabroniona i skonsultuj się z lekarzem.

Mam 80 lat, czy mogę z wami schudnąć?

Klientom powyżej 65 roku życia zalecamy konsultację z lekarzem przed rozpoczęciem diety. Jeśli lekarz uzna, że jesteś zdrowa, nie ma problemu z odchudzaniem.

Czy dieta jest odpowiednia dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących?

Dieta KetoMix nie jest odpowiednia dla powyższych grup. Jeśli takie osoby chcą z nami schudnąć, powinny skonsultować się z lekarzem.

Dieta a ćwiczenia

Czy muszę ćwiczyć na diecie KetoMix?

Aktywność fizyczna podczas diety nie jest konieczna. Jeśli jednak wprowadzisz w życie regularny ruch, będzie to tylko z korzyścią dla ciebie. Ważne jest, aby wybierać odpowiednie rodzaje ćwiczeń - tzw. aerobowe. Należy do nich szybki spacer, jazda na rowerze, jazda na rowerze stacjonarnym lub ćwiczenia na orbitreku. Nie przeceniaj swoich możliwości, ale jednocześnie nie unikaj ruchu.

Czy mogę chodzić na siłownię?

Siłownia i inne sporty wyczynowe nie są zalecane – ze względu na zmniejszone spożycie węglowodanów organizm może mieć mniej energii. Zastąp je spacerami, jogą lub jazdą na rowerze.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się i uzyskaj wiele korzyści:

Prezent urodzinowy - nie zapomnij wpisać swojej daty urodzenia

Zniżka na ponowny zakup

Przegląd wszystkich zamówień

Szybkie powtórzenie zamówienia

Nie musisz wypełniać swoich danych

Rejestracja

Opcje transportu

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč