Fazy diety

Zredukuj węglowodany a organizm dzięki ketozie zacznie spalać twoje tłuszcze. Schudniesz bez uczucia głodu i ćwiczeń, szybko i skutecznie. Prosta zasada diety ketogenicznej ma oczywiście swoje reguły. Obejmują one III fazy przez które musisz przejść, aby uzyskać trwały efekt odchudzania. Wszystkie poszczególne fazy są równie ważne.

Czym jest ketoza?
Jest to naturalny stan, w który wchodzi organizm po zmniejszeniu spożycia węglowodanów. Zamienia własny tłuszcz w ketony i wykorzystuje je jako zastępcze źródło energii zamiast brakujących węglowodanów. Dlatego chudniesz szybko i bez ćwiczeń.
Kotva

1. faza - redukcja

Kiedy zacząć?

 • Kiedy czujesz, że powinnaś schudnąć. Czy to ze względów zdrowotnych, czy też dlatego, że nie czujesz się dobrze we własnym ciele.

Jak długo trwa 1. faza?

 • Trzymaj się zasady, że 1 fazę kończysz w momencie utraty połowy zaplanowanej ilości kilogramów
 • Nie przekraczaj jednak okresu 8 tygodni.

Co cię czeka w trakcie tej fazy?

 • Będziesz chudnąć najszybciej.
 • Powinnaś wypić 2-3 litry płynów dziennie.
 • Może wystąpić u ciebie grypa ketonowa, która czasami pojawia się w początkowej fazie diety ketogenicznej. Nie martw się, przejdzie za kilka dni. Jeśli jednak chcesz całkowicie temu zapobiec, możesz wypróbować Ketodrink o smaku pomarańczowym, dzięki któremu możesz niezawodnie pokonać grypę ketonową.

Co wprowadzić do jadłospisu w 1. fazie?

Warzywa Do pół kilograma białych i zielonych warzyw (bez groszku)
Śmietanka do kawy 2x śmietankę 10% (10 ml) lub dowolną ilość mleka roślinnego (bez zawartości węglowodanów)
Orzechy, nasiona30 gramów dowolnych orzechów lub nasion
Żadnego alkoholuPo pierwszym tygodniu, kiedy całkowicie wykluczysz alkohol, możesz wypić kieliszek wina.
Dobry nastrójNie zapomnij, by do swojego życia dodać dobry nastrój i wiarę w to, że ze wszystkim sobie poradzisz. Jeśli czujesz, że jest inaczej, zadzwoń lub napisz do naszych doradców. Będą cię wspierać i pokażą sposoby na przezwyciężenie kryzysu.
Detoks KetoMixJeśli chcesz przyspieszyć odchudzanie, nie zapomnij o tabletkach KetoMix Detox. Pomogą ci w usunięciu toksycznych substancji z organizmu i dzięki temu szybciej schudniesz.
KarnitynaWypróbuj również Ketomix L-Carnitine, który zapewni szybsze spalanie tkanki tłuszczowej nawet podczas czynności takich jak spacer czy sprzątanie.
Makaron koniakowyJeśli będziesz głodna, sięgnij po makaron koniakowy KetoMix.
KUP PRODUKTY Z 1. FAZY

Na co uważać w 1. fazie

 • Przez pierwszy tydzień całkowicie wyklucz alkohol, potem możesz sobie pozwolić na 100 ml wina KetoMix dziennie.
 • Nie nadwyrężaj swoich sił. Jeśli będziesz uprawiać sport, słuchaj swojego ciała. Unikaj sportów siłowych. Zamiast tego wybierz raczej szybki spacer lub jazdę na rowerze.
 • Jeśli na początku diety poczujesz głód, nie bój się dodać jednego dodatkowego posiłku KetoMix.
Masz pytania?Janina i jej zespół są do twojej dyspozycji 5 dni w tygodniu. 
 (Pon. - Pt.: od 8:00 do 18:00)
Kotva

2. faza - redukcja

Kiedy zacząć?

 • Kiedy już nie możesz wytrwać w I fazie, zrzucisz połowę z zaplanowanej liczby kilogramów lub kiedy Twoja I faza trwa już 8 tygodni. Jednak nie wcześniej niż po tygodniu I fazy diety KetoMix.

Jak długo trwa II faza?

 • Czas trwania I i II fazy nie powinien przekroczyć w sumie 14 tygodni.
 • Jeżeli chcesz chudnąć szybciej, możesz z II fazy wrócić do fazy I.

Co Cię czeka w trakcie tej fazy?

 • Będziesz jeść 3 posiłki KetoMix i 2 standardowe niskowęglowodanowe posiłki, które sam przygotujesz.
 • Nie zapomnij o reżimie picia.

Co wprowadzić do jadłospisu w 2. fazie?

WarzywaDo pół kilograma białych i zielonych warzyw (bez groszku)
Mleko200 ml mleka lub kefiru lub 150 g jogurtu
Orzeszki, nasiona30 gramów dowolnych orzechów lub nasion
KetoMix winoKieliszek wina KetoMix (jeśli masz ochotę)
Niskowęglowodanowe produkty Wartościowe produkty niskowęglowodanowe - białe mięso, ryby, sery, jajka, szynka, niskotłuszczowe produkty mleczne bez cukru. Wiele przepisów z 2. fazy diety znajdziesz w naszym magazynie KetoMix.
Dobry nastrójNie zapomnij, by do swojego życia dodać dobry nastrój i wiarę w to, że ze wszystkim sobie poradzisz. Jeśli czujesz, że jest inaczej, zadzwoń lub napisz do naszych doradców. Będą cię wspierać i pokażą sposoby na przezwyciężenie kryzy
Multivitamín s minerálními látkami (60 kapslí)
Multiwitamina z minerałamiCzujesz, że twojemu ciału czegoś brakuje? Uzupełnij wszystkie niezbędne substancje za pomocą Multivitaminy KetoMix z minerałami.
Sušené maso vepřové – chilli (1 porce)
Suszone mięsoPyszne, delikatne plasterki wołowiny najwyższej jakości o pikantnym smaku i intensywnym aromacie, które zawsze możesz mieć pod ręką jako szybką przekąskę o dużej zawartości białka.
KUP PRODUKTY Z 2. FAZY

Na co uważać w 2. fazie?

 • Faza 2. jest przyjemniejsza, dlatego tym bardziej należy się pilnować i kontrolować.
 • Nie lekceważ jej. Jeśli powrócisz do nawyków żywieniowych, które miałaś przed rozpoczęciem diety, wrócą też stracone kilogramy.
 • Pilnuj węglowodanów, które spożywasz w zwyczajnych posiłkach. Pamiętaj o przestrzeganiu reżimu picia i regularnych trzygodzinnych odstępach między posiłkami.
 • Jeśli po 14 tygodniach stosowania diety wciąż pozostały ci kilogramy do stracenia, przejdź do 3. fazy - stabilizacji, na co najmniej miesiąc i wtedy możesz ponownie rozpocząć dietę. Możesz zacząć od razu od 2. fazy.
 • Jeżeli będziesz mieć na to ochotę, wprowadź do swojego życia również ruch. Zacznij powoli i wypróbuj na przykład zajęcia jogi Rozciągaj się z KetoMix w naszym Magazynie KetoMix.
Masz pytania?Janina i jej zespół są do twojej dyspozycji 5 dni w tygodniu. 
 (Pon. - Pt.: od 8:00 do 18:00)
Kotva

3. faza - utrwalenie

Kiedy zacząć?

 • W momencie, kiedy osiągniesz swoją wymarzoną wagę (być może znacznie ją zredukowałaś w porównaniu z początkowymi oczekiwaniami).
 • Nie musisz wcale zaczynać 3. fazy, a tym samym rozstawać się z produktami KetoMix. Być może przekonałaś się, że życie bez zbędnych węglowodanów ci odpowiada, a posiłki KetoMix to świetny dodatek do normalnego sposobu odżywiania.

Jak długo trwa 3. faza?

 • Faza 3. diety KetoMix nie powinna już być dla ciebie dietą. Chodzi o to, żeby nie wracać do stanu, w którym szkodziłaś swojemu organizmowi i jadłaś niezdrowo.
 • Jeśli więc zastanawiasz się, jak długo potrwa faza 3., odpowiedź jest prosta – na zawsze.
 • Nie chodzi o odmawianie sobie tego, co kochasz. Po prostu jedz z umiarem i pamiętaj, czego nauczyła cię dieta KetoMix.
 • I oczywiście, jeśli chcesz, możesz do niej wrócić w każdej chwili.

Co Cię czeka w trakcie tej fazy?

 • Będziesz jeść 5 zwyczajnych niskowęglowodanowych posiłków, które sama przygotujesz. Zaczniesz od naszego jadłospisu.
 • Szczuplejsze ciało = większa pewność siebie i zadowolenie z siebie.
 • Kupowanie mniejszych ubrań..
 • Nadal przestrzegaj zasad zdrowego odżywiania, które wprowadziłaś do swojego życia z KetoMixem - trzymaj się więc reżimu picia 2-3 litrów płynów dziennie i regularnego przyjmowania posiłków co 3 godziny, aby nie odczuwać głodu.
 • Możesz nadal łączyć swój normalny sposób odżywiania z ulubionymi potrawami KetoMix. Mogą cię uratować, kiedy nie będziesz mieć czasu na przygotowanie własnego jedzenia.
 • Inspirować się możesz także niskowęglowodanowymi przepisami w magazynie KetoMix.

Co robić w trakcie 3. fazy?

Jedz zdrowoJedz zdrowo i z umiarem. Skorzystaj z całej wiedzy na temat zdrowego odżywiania, którą zdobyłaś podczas diety KetoMix i nadal ją stosuj.
WarzywaNie zapomnij o warzywach. Stały się one stałym elementem twojej diety, więc je w niej pozostaw.
Żadnego cukru Szukaj produktów, które nie zawierają dodanego cukru. Sama się przekonałaś, że nie jest ci potrzebny do życia.
RadośćCiesz się swoim nowym „ja” i nowo uzyskaną pewnością siebie.
Ćwicz, uprawiaj sportJeśli zaczęłaś z nami ćwiczyć, nie przestawaj. Ćwiczenia to nie tylko świetny pomocnik w uzyskaniu ładnego ciała. Pomogą ci również przy bólu pleców lub stawów.
Ciesz się życiemCiesz się pełnią życia. Kontrola odżywiania nie oznacza końca życia. Przeciwnie. Może dzięki temu zasmakujesz potraw, których nigdy wcześniej nie próbowałaś. Owoce morza, ryby, egzotyczne owoce lub warzywa. A może odważysz się na rzeczy, których ze względu na swoją wcześniejszą figurę nie miałaś jeszcze odwagi zrobić.
Proteinový koktejl KetoMix 1200 g
Koktajl białkowy KetoMixKoktajl białkowy KetoMix to łatwy, szybki i smaczny wybór posiłku, który cię nasyci, a jednocześnie dostarczy twojemu organizmowi wartościowego białka, błonnika, minerałów i witamin. Możesz go również stosować w 3. fazie diety, kiedy nie masz czasu na przygotowanie jednego z regularnych posiłków.
Pochwal sięWyślij nam swoją historię. Chcielibyśmy pokazać ją innym. Oprócz nagrody możesz również cieszyć się poczuciem, że dzięki tobie ktoś inny dokonał zmiany w swoim życiu.
KUP PRODUKTY Z 3. FAZY

Na co uważać w 3. fazie

 • Trzecia faza diety już właściwie nie jest dietą.
 • Powinnaś zacząć odżywiać się samodzielnie i bez naszej pomocy. Wbrew pozorom ta faza jest jedną z najważniejszych i dla wielu paradoksalnie najtrudniejszą fazą. Bardzo łatwo jest wrócić do złych nawyków żywieniowych.
 • Oczywiście nie twierdzimy, że już nigdy nie możesz zjeść czegoś “na ząb”. W końcu czym byłoby życie bez dobrego jedzenia.
 • Z drugiej strony do tej pory powinnaś już wiedzieć wszystko o zdrowym odżywianiu i zdać sobie sprawę, dlaczego zaczęłaś dietę KetoMix. Wiesz, że warzywa można włączyć do diety każdego dnia i jak ważny jest reżim picia. Nauczyliśmy cię zdrowo gotować i myśleć o odżywianiu.
 • Możesz nadal spożywać posiłki KetoMix, np. batonik jaką przekąskę i koktajl do śniadania. W ten sposób będziesz mieć pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi to, co najlepsze - wartościowy pokarm białkowy bez dodatków chemicznych i bez cukru.
 • Wierzymy, że z tym zapleczem już nigdy nie zbliżysz się do początkowej wagi.
Masz pytania?Janina i jej zespół są do twojej dyspozycji 5 dni w tygodniu. 
 (Pon. - Pt.: od 8:00 do 18:00)

Twoja podróż do wymarzonej sylwetki zaczyna się właśnie tutaj.

 

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się i uzyskaj wiele korzyści:

Prezent urodzinowy - nie zapomnij wpisać swojej daty urodzenia

Zniżka na ponowny zakup

Przegląd wszystkich zamówień

Szybkie powtórzenie zamówienia

Nie musisz wypełniać swoich danych

Rejestracja

Opcje transportu

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč