Całe życie eksperymentujesz z dietami? Weronika zdradza, co jej w końcu pomogło

Całe życie byłam na różnych dietach, ale bez powodzenia. Nigdy nie byłam w stanie utrzymać żadnej z nich dłużej niż tydzień. Jestem dokładnie takim typem, który w ciągu dnia może pić tylko wodę i kawę, a wieczorem zajada się grillowanym mięsem i frytkami. Dopiero z KetoMixem zrozumiałam, że moja trwająca całe życie walka dotyczyła głównie nieregularnej diety.

Veronika_nahled
 

Dieta KetoMix zmotywowała mnie do działania już od początku. Mimo, że wszyscy wokół mówili mi, że to będą zmarnowane pieniądze, nie wytrzymam i zrobiłam po swojemu. Sam fakt, że miałam wokół siebie niedowiarków sprawił, że chciałam im udowodnić, że po prostu dam radę! A codzienna utrata wagi, którą widziałam, pchała mnie do przodu.

Jasne, że bywały chwile, kiedy mi ślinka ciekła przy gulaszu z knedlikami albo przy ciasteczku, które chętnie bym zjadła do kawy. Ale miałam ratunek. Czekoladowy batonik KetoMix był i nadal jest, moim najwierniejszym towarzyszem :). W jednej chwili wszystkie zachcianki zniknęły.

Nigdy nie miałam czasu ani ochoty gotować. Może dlatego KetoMix mi tak odpowiadał. Uważam to za wielki plus diety KetoMix. Wszystkie posiłki przygotuję w ciągu chwili, albo je po prostu rozpakuję i zjem.

veronika_promena

Wiele osób mnie zniechęcało mówiąc, że szybko z powrotem nabiorę stracone kilogramy. Wielu też twierdziło, że nie widać po mnie żadnych efektów diety. Ale ja je widziałam od razu. Na przykład jak założyłam spodnie - i były już za duże. Tak zaczęłam wyciągać z szafy ubrania, które już od dawna były schowane na jej dnie - również i te były za duże! 

Cieszę się, że nie dałam się odstraszyć mojemu otoczeniu od diety KetoMix. Dostałam również wsparcie w Facebookowej poradni. Wiem, że wiele osób jest w tej samej sytuacji i też czasem mają słabsze dni i ochotę “zgrzeszyć”.

Kiedy po raz pierwszy zetknęłam się z dietą KetoMix, pomyślałam, że efekty, które obiecują, nie mogą być realne. Ale myliłam się. Poza tym, że ta dieta nauczyła mnie jadać regularnie, pić dużo wody, przypomniała mi również o istnieniu warzyw. Ale przede wszystkim – KetoMix pomógł mi podnieść pewność siebie. Wreszcie czuję się znacznie lepiej sama ze sobą. Kupowanie ubrań stało się przyjemnością, a nie koniecznością :). Na tym nie skończyłam, posiłki KetoMix z pewnością będę nadal kupować i chętnie je włączę do normalnego jedzenia. Bez nich już sobie nie wyobrażam życia. ☺

Wasze zdjęcia motywowały mnie. To może teraz te moje zmotywują Was!

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się i uzyskaj wiele korzyści:

Prezent urodzinowy - nie zapomnij wpisać swojej daty urodzenia

Zniżka na ponowny zakup

Przegląd wszystkich zamówień

Szybkie powtórzenie zamówienia

Nie musisz wypełniać swoich danych

Rejestracja

Opcje transportu

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč