Czeska aktorka Bara Kodetova Sporclova schudła z KetoMixem cztery rozmiary w ciągu dwóch miesięcy

Przeczytaj historię czeskiej aktorki Bary Kodetovej Sporclovej, która postanowiła rozprawić się z niepotrzebnymi kilogramami. Dzięki KetoMixowi udało jej się!

Bára Kodetová Šporclová dieta

 

Bara Kodetova Sporclova nie tylko zmieniła swoją sylwetkę, ale przede wszystkim zmieniła podejście do życia. Nie chodziło jedynie o kwestię diety. Według niej dieta może pomóc, ale najważniejsza jest chęć i wola wprowadzenia pozytywnych zmian do swojego życia. Bara postanowiła wrócić do swojego zawodu i wyjść z cienia rodziny. Nie chciała jej zostawiać ani z niej rezygnować. Jak twierdzi, nigdy by tego nie zrobiła. Chciała jednak pokazać córkom, że ich mama może również odnosić sukcesy zawodowe. W życiu każdej kobiety jest czas na macierzyństwo i normalnym jest wycofać się na pewien czas z zawodu. Nadejdzie również czas, aby do pracy zawodowej powrócić. Dobrze jest robić wszystko z umiarem. Nawet diety KetoMix nie przestrzegała bardzo ściśle. Słuchała swojego ciała i swojej duszy. W szczerej rozmowie Bara opowiedziała nam powody, dla których zdecydowała się na dietę KetoMix.

Zawsze wyglądasz na szczęśliwą i usatysfakcjonowaną, kiedy poczułaś pierwszy impuls, że coś musisz zmienić?

Kiedy uświadomiłam sobie, że nie byłam zadowolona z tego, jak wyglądam na ekranie. I jak to wpływa na moje ewentualne obsadzenie w rolach, które zbytnio mi się nie podobały. Chciałam wrócić do Bary, którą byłam przed macierzyństwem. Również ze względów zdrowotnych, lekarze stwierdzili, że miałam wysoki cholesterol a testy wątrobowe nie były idealne. Postanowiłam to wszystko zmienić. Udało się. Patrzyłam z otwartymi ustami na wręcz wspaniałe badania krwi, które zrobiłam po dwóch miesiącach od rozpoczęcia diety.

Jaką dietę stosowałaś i dlaczego?

Nie jestem typem testującym różne diety. Nie lubię być głodna, więc żadna z nich mi nie pasowała. Dopiero gdy przeczytałam wywiad z Mahuleną Bocanową, w którym mówiła, że była na diecie KetoMix, zadzwoniłam do niej, aby dowiedzieć się, jak to wszystko działa. Poczytałam też opinie innych klientek i w tym momencie wiedziałam, że znalazłam coś co chcę wypróbować. Sam widzisz wynik.

Jakie były twoje początki?

Najtrudniejsze było się w ogóle zdecydować. Potem czternastodniowy detoks, który był dla mnie bardzo wymagający fizycznie. Jak się okazało, moje uzależnienie od białego cukru i mąki było ogromne. Ale po tych pierwszych czternastu dniach coś się przełamało, a potem wszystko potoczyło się samo.

Kiedy zobaczyłaś pierwsze wyniki?

W zasadzie natychmiast. Ale najbardziej schudłam w ciągu pierwszych dwóch miesięcy. Od tamtego czasu już tylko utrzymuję ten stan.

Czy zmiana diety i samo przygotowywanie posiłków zakłóciło twój rytm pracy?

W rzeczywistości pomogło mi to poprawić samodyscyplinę i nawyki żywieniowe.

To chyba najlepsza rzecz w tej diecie. Nauczysz się myśleć o jedzeniu. A ponieważ efekt jest tak szybki, jesteś zmotywowany wynikami i dzięki temu możesz wytrzymać nawet niewielki dyskomfort na początku. Nie chodzi o to, że nie trzeba nic robić. Nie ma transformacji za darmo. W przypadku tej diety, efekty są widoczne szybko. I dlatego utrzymujesz motywację.

Jak twoje otoczenie, w tym twoja rodzina, podeszło do takiej zmiany?

Z wielkim podziwem. Aż byłam zaskoczona. Myślę, że zainspirowałam wielu moich przyjaciół i rodzinę. Paweł, mój mąż dołączył do mnie i również przeszedł na dietę z KetoMixem. 

Jak się dzisiaj czujesz sama ze sobą?

Rozpoczęłam całkowitą przemianę siebie. Mówiąc najprościej, nie zrezygnowałam z życia. Ani ze względu na wiek, ani z innych powodów. Zaczęłam śpiewać i więcej pracować. Czuję się dobrze i jestem dużo szczęśliwsza niż wcześniej. 

Myślisz że te zmiany wpłyną na twoją przyszłość?

Absolutnie! Jestem na początku kolejnego etapu mojego życia po macierzyństwie. To, że jesteśmy matkami i żonami, nie oznacza, że ​​musimy zapominać, że jesteśmy przede wszystkim kobietami. W dzisiejszym „dziwnym” świecie trudno jest odnaleźć drogę i znaleźć swoje miejsce, w którym jest ci dobrze. Nie robię krypto reklamy. Muszę wierzyć we wszystko, co promuję, a ja szczerze wierzę w dietę KetoMix i jestem wdzięczna za ich produkty i podejście.

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się i uzyskaj wiele korzyści:

Prezent urodzinowy - nie zapomnij wpisać swojej daty urodzenia

Zniżka na ponowny zakup

Przegląd wszystkich zamówień

Szybkie powtórzenie zamówienia

Nie musisz wypełniać swoich danych

Rejestracja

Opcje transportu

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč