Wyższa nadwaga

Jak długo trwa każda faza?

Faza 1.

trva

Jak długo trwa?3 tygodnie.

zelenina

Ile warzyw?Do 500 g dziennie.

jidla

Ile posiłków dziennie?5x posiłek KetoMix co 3 godziny.

orisky

Ile orzechów?Do 30 g orzechów dziennie.

Faza 2.

trva

Jak długo trwa?7 tygodni.

zelenina

Ile warzyw? Do 500 g dziennie.

jidla

Ile posiłków dziennie? 3x posiłek KetoMix, 2x inny niskowęglowodanowy posiłek.

orisky

Ile orzechów?Do 30 g orzechów dziennie.

Jakie potrawy KetoMix mam zakupić?

Do swojej diety będziesz potrzebować 260 posiłków. Nie zapomnij więc zrobić wystarczające zapasy. Byłaby szkoda zaprzepaścić cały włożony wysiłek, tylko dlatego, że nowy pakiet z naszymi posiłkami nie dotrze na czas. Nie zapomnij też spróbować naszych świetnych proteinowych ciastek lub chipsów i nachos.

Zakup przynajmniej 260 porcji posiłków z naszej oferty. Możesz wybierać spośród większości potraw z KetoMix, na przykład:

Jak schudnąć i zaoszczędzić?

Chcesz schudnąć szybko, wygodnie a do tego zaoszczędzić kilkaset złotych? W takim razie oddaj się w nasze ręce i zamiast zamawiać pojedyncze posiłki, wypróbuj nasze zestawy objęte zniżką. Wszystkie potrawy w nich zawarte są wysoko oceniane przez naszych klientów i należą do naszych najpopularniejszych produktów. Do swojej diety będziesz potrzebować 1x zestaw na 4 tygodnie, 1x zestaw na 3 tygodnie a do nich dokupić także kolejnych 10 dowolnych porcji którejś z naszych potraw. Posiłki, które otrzymasz, możesz spożywać od pierwszej fazy diety - są one identyczne pod względem wartości odżywczych. Z tego powodu nie ma żadnej różnicy, który z posiłków wybierzesz. Do korzystnego zestawu dostaniesz gratis shaker oraz plan diety z książką kucharską. W planie diety z książką kucharską znajdziesz wszystkie informacje kluczowe dla szybkiej utraty wagi.

KORZYSTNE ZESTAWY

Ważne zalecenia, jak skutecznie chudnąć

  • Zawsze jedz najpóźniej 30 minut po przebudzeniu.
  • Jedz 5x dziennie – w przypadku uczucia głodu możesz zjeść o jeden posiłek więcej.
  • Po warzywa i konjakowy makaron KetoMix możesz sięgnąć w każdej chwili dnia. Nie liczą się do dawki 5 posiłków dziennie.
  • Reżim picia jest ważny – woda pomaga organizmowi wydalać szkodliwe substancje i toksyny uwalniane podczas odchudzania. Pij więc co najmniej 2-3 litry dziennie.
  • Nawet 500 g warzyw dziennie – naucz się jeść zieleninę. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu twojego przewodu pokarmowego.
  • Dozwolone jest 20 ml 10% śmietanki, na przykład do kawy.
  • Nie bój się orzechów i nasion, chociaż zawierają tłuscze. Możesz zjeść nawet 30 gramów dziennie, a twoja ketoza nie będzie zagrożona.
  • Eksperymentuj – w naszym e-shopie znajdziesz dziesiątki wspaniałych, szybkich i smacznych przepisów.

Nie chcesz się ruszać? Z KetoMixem żaden ruch nie jest potrzebny

L-carnitin KetoMixNie jesteś przyzwyczajona do treningów? Nie masz czasu na ruch, albo nie pozwala na to twoje zdrowie? Nie ma to znaczenia - ćwiczenia nie są ważne dla utraty wagi w ketozie. Twoje ciało samo schudnie podczas każdej aktywności. Jeśli jest to jednak decyzja o zmianie całego stylu życia, spróbuj ruszać się trochę więcej niż do tej pory. Kiedy idziesz na spacer, postaraj się przez chwilę zachować rześkie tempo. Wysiądź z tramwaju wcześniej i resztę drogi pokonaj na nogach. Aby przyspieszyć spalanie tłuszczu opracowaliśmy dla ciebie L-karnitynę KetoMix. Jest najskuteczniejsza w połączeniu z ruchem (a ruch to nawet domowe porządki). L-karnityna KetoMix odgrywa ważną rolę w metabolizmie tłuszczów, zapewnia ich transport w obrębie komórki, dzięki czemu tłuszcze są łatwiejsze do wykorzystania jako źródło energii. Chudniesz więc jeszcze szybciej.

Chudnij łatwo, szybko a co najważniejsze, trwale! Schudnąć z KetoMixem może naprawdę każdy. Zamów nasze proteinowe posiłki i rozpocznij swoją dietę już dziś.

Jak możesz modyfikować produkty KetoMix? Zainspiruj się

 

Przykładowe jadłospisy

Nie wiesz, jak dobrze dobrać posiłki? Zajrzyj do naszego przykładowego menu. Oprócz korzystnego pakietu warto zaopatrzyć się także w inne dania, np. konjakowe Slim Pasta. Nie wlicza się ona do posiłków KetoMix i można ją spożywać bez ograniczeń.

Na dni, kiedy jesteś w pracy:

Na dni wolne:

Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub z czymś nie będziesz umieć sobie poradzić, skorzystaj z naszej obsługi klienta.

 

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się i uzyskaj wiele korzyści:

Prezent urodzinowy - nie zapomnij wpisać swojej daty urodzenia

Zniżka na ponowny zakup

Przegląd wszystkich zamówień

Szybkie powtórzenie zamówienia

Nie musisz wypełniać swoich danych

Rejestracja

Opcje transportu

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč