Schudłam z łatwością nawet po pięćdziesiątce!

Cześć, nazywam się Michalina i w tym roku skończę 50 lat. W ciągu ostatnich trzech lat trochę przytyłam, prawdopodobnie z powodu długotrwałego stresu.

Míša_promena

Zawsze byłam i nadal jestem związana ze sportem, biegam od 10 roku życia i pomimo tego, że poświęciłam dużo czasu i wysiłku na sport, zdobyte przez lata kilogramy po prostu nie chciały zniknąć. Z desperacji czasami łapałam apetyt na słodycze z którymi ciężko mi było skończyć. Zatraciłabym się jeszcze bardziej w tym błędnym kole, gdybym się nie natknęła na stronę KetoMix w internecie.

Wczytałam się w zasady diety i postanowiłam spróbować kontrolować swoje kaprysy przy pomocy posiłków białkowych i profesjonalnego planu diety. Poza tym, spodobało mi się, że przez kilka tygodni nie będę musiała się zastanawiać co ugotować. KetoMix miał mi dostarczyć smaczne jedzenie w wystarczającej ilości. Zaskoczyło mnie to, że posiłki KetoMix są wzbogacone o minerały i witaminy, dzięki którym nie będę musiała przyjmować innych suplementów podczas diety.

Zamówiłam więc dietę na cztery tygodnie i z niecierpliwością oczekiwałam na przesyłkę. Zaczęłam od razu. Po dwóch dniach nadszedł drobny kryzys, miałam ogromny apetyt na słodycze. Dzięki mailom od konsultantek KetoMix informujących mnie, że taka sytuacja może wystąpić, wytrzymałam. Po tym małym kryzysie żaden kolejny nie nadszedł. Przyzwyczaiłam się do produktów, które są różnorodne, dostosowałam się do spożywania posiłków co trzy godziny, a nawet zaczęłam jeść śniadanie. Na wynik nie trzeba było długo czekać. Po kilku dniach zauważyłam, że tak jakby zeszła ze mnie „opuchlizna” i zaczęłam chudnąć. Dzięki KetoMix odzyskałam pewność siebie. Moje zdjęcia są tego dowodem.

Stosowałam dietę przez 3 tygodnie tylko z produktami KetoMix, w czwartym tygodniu wkroczyłam do 2 fazy, gdzie dwa posiłki KetoMix zastąpiłam normalnymi posiłkami według zaleceń z diety KetoMix. Jadam regularnie i przede wszystkim myślę więcej o tym co jem. Moje ciało wraca do swojego pierwotnego reżimu, podobnie jak pewność siebie. Gorąco polecam dietę każdemu, kto ma problem ze zrzuceniem nadmiaru tłuszczu lub chce nauczyć się zdrowo się odżywiać.

 

 

 

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się i uzyskaj wiele korzyści:

Prezent urodzinowy - nie zapomnij wpisać swojej daty urodzenia

Zniżka na ponowny zakup

Przegląd wszystkich zamówień

Szybkie powtórzenie zamówienia

Nie musisz wypełniać swoich danych

Rejestracja

Opcje transportu

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč