Zacząć dietę z KetoMixem było najlepszą decyzją w moim życiu

Postanowiłem podzielić się swoją historią z dietą KetoMix. Bo to jej zawdzięczam moje cudowne, nowe życie.

Proměna Jan Šenk

 

Przez całą młodość byłem aktywnym sportowcem. Grałem w hokeja, chodziłem na siłownię, jeździłem na rowerze. Podczas studiów zakończyłem karierę hokeisty, aby mieć czas w pełni skoncentrować się na szkole. Byłem przyzwyczajony do dużego obciążenia treningowego i dużej ilości spożywanych pokarmów. Niestety, w tamtym czasie tylko jadłem i nie uprawiałem żadnej aktywności fizycznej. Nie trwało długo i przy wzroście 172 cm zacząłem ważyć ponad 90 kg. Utrzymywałem tę wagę przez kolejnych 6 lat.

Próbowałem różnych diet, ale nic nigdy nie działało. I tak życie toczyło się dalej. W międzyczasie ożeniłem się i urodziła mi się córka. Wtedy pomyślałem, że muszę być w pełni sił fizycznych dla mojej rodziny. Jednak rok po urodzeniu córki nadal nie udawało mi się schudnąć. Otrzymałem rekomendację od teściowej. Była zadowolona z efektów diety KetoMix i było na niej widać ogromną przemianę. 

Więc postanowiłem - wszystko albo nic - i zamówiłem pierwszy zestaw KetoMix na 4 tygodnie. Zaczynałem program ważąc 96,4 kilogramów. Już po pierwszym tygodniu zauważyłem efekt. Najlepsze w tym wszystkim było to, że wszystkie produkty KetoMix bardzo mi smakowały. Nie miałem ani jednego kryzysu a pierwsze 4 tygodnie zleciały jak z bicza strzelił. Dieta była dobra, waga szybko spadała, a ja zamówiłem kolejny zestaw do drugiej fazy. Moja waga ciągle szła w dół. Po 8 tygodniach diety osiągnąłem niewiarygodną wagę jak za starych “studenckich” lat.  

Od tej pory jestem w tzw. trzeciej fazie, gdzie staram się stosować wyuczone nowe nawyki żywieniowe. I ku mojemu zdziwieniu, nadal chudnę.

Za to wszystko dziękuję KetoMixowi. Moje życie obróciło się o 180 stopni. Wszyscy podziwiają moją przemianę. Nawet część moich znajomych sięgnęła po KetoMix. Czuję się świetnie i teraz już wiem, że to była najlepsza decyzja w moim życiu.

Z pozdrowieniami od bardzo zadowolonego klienta,

Jan

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się i uzyskaj wiele korzyści:

Prezent urodzinowy - nie zapomnij wpisać swojej daty urodzenia

Zniżka na ponowny zakup

Przegląd wszystkich zamówień

Szybkie powtórzenie zamówienia

Nie musisz wypełniać swoich danych

Rejestracja

Opcje transportu

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč