Życie Patryka po diecie KetoMix jest łatwiejsze, szczęśliwsze i przyjemniejsze!

Nazywam się Patryk, mam 23 lata i mieszkam w małej wiosce Horni Rybniky koło Nachodu. Przed KetoMixem bardzo mnie martwiła moja otyłość. Moja waga osiągnęła aż 143 kg, co naprawdę nie jest mało. Znacznie pogorszył się również mój stan zdrowia. Cierpiałem na silny bezdech nocny. To choroba, przez którą muszę spać ze specjalnym urządzeniem oddechowym.

promena_patrik

I to właśnie moje zdrowie połączone z bezdechem sennym było największą motywacją do zrobienia czegoś ze sobą. Otyłość ma ogromny wpływ na tę chorobę. Postanowiłam przestudiować możliwości odchudzania w internecie. Znalazłem wiele diet, ale żadna nie była dla mnie tak przyjemna i logiczna jak KetoMix. W tym czasie redakcja portalu www.zena-in.cz. opublikowała w internecie wyzwanie do odchudzania. Spróbowałem więc szczęścia, zapisałem się i mnie wybrali. Dziś wiem, że była to najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć. Ludzie z firmy KetoMix zrobili na mnie świetne wrażenie, zawsze mi pomagali.

Zacząłem stosować dietę i regularny sposób odżywiania od 1 lipca 2020 roku kiedy ważyłem 143 kg. Na początku wydawało się, że to będzie trudne. Ale tak naprawdę były to tylko pozory. Proces chudnięcia przebiegał niesamowicie szybko i przejrzyście a w dodatku posiłki KetoMix mi smakowały!

Pierwsze rezultaty pojawiły się już po tygodniu. Nie mogłem w to uwierzyć. Każdego dnia trochę schudłem. Zmotywowało mnie to tak bardzo, że zaangażowałem się w to na 100%. Wynik był tego wart. Mimo, że w lecie byłem dwa razy na wakacjach, gdzie sobie pozwoliłem na trochę więcej, moja waga nie drgnęła. 

Spełniłem swoje wielkie marzenie i udało mi się naprawdę dużo schudnąć. Prowadzę aktywne życie sportowe i co najważniejsze, jestem teraz szczęśliwy. Udało mi się przestrzegać zasad diety KetoMix, bo miałem najsilniejszą motywację – własne zdrowie.

Wiem, ludzie mogą to jakoś negatywnie komentować, ale ja się tego nie boję, bo ja naprawdę dałem radę. A jeśli ktoś nie chce w to wierzyć, niech spróbuje sam! Osoby, które przystąpiły ze mną do wyzwania lub te, które już próbowały diety, na pewno się ze mną zgodzą i potwierdzą, że KetoMix działa!

Moje życie stało się łatwiejsze, szczęśliwsze i przyjemniejsze!

Dzięki KetoMix zacząłem zupełnie nowe i przede wszystkim zdrowe życie.

Patryk 

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się i uzyskaj wiele korzyści:

Prezent urodzinowy - nie zapomnij wpisać swojej daty urodzenia

Zniżka na ponowny zakup

Przegląd wszystkich zamówień

Szybkie powtórzenie zamówienia

Nie musisz wypełniać swoich danych

Rejestracja

Opcje transportu

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč