Nawet jak myślisz, że się nie da. Da się!


Osobiste doświadczenia i historie są często bezcenne i mogą być świetnym motywatorem. Zwłaszcza w przypadku utraty wagi. O tym, jak Kasi udało się schudnąć przeczytasz poniżej.

promena_Katerina_Lencova 7

Nazywam się Katarzyna i mam 33 lata. Będąc matką dwójki młodszych dzieci nie jest łatwo znaleźć dla siebie czas. I szczerze mówiąc, będąc w kieracie: praca, szkoła, świetlica, zajęcia pozalekcyjne, zakupy i dom, jak już znajdę chwilę dla siebie, to nie mam ochoty myśleć o tym, co zjeść.

Dlatego, najłatwiej było mi złapać jakąś „przegryzkę”, w zasadzie wszystko jedno co, aby było szybko. Kilka razy patrzyłam na KetoMix, ale tym razem zdecydowałam, że nie chcę się usprawiedliwiać brakiem czasu i chcę znów czuć się ładną kobietą. Najważniejsze to podjąć decyzję i zacząć od razu! Poza tym, nie jestem jeszcze w wieku, żeby mi na sobie przestało zależeć. Tak rozpoczęłam chudnięcie! 

Zamówiłam sobie zestaw na 14 dní z myślą, że zobaczę, jak to będzie szło. Pierwsze trzy dni były krytyczne. Najtrudniej mi było nauczyć się jeść co 3 godziny. Ale dzięki nieplanowanej przerwie w pracy było to łatwiejsze. Już po pierwszym tygodniu zrzuciłam pierwsze kilogramy. Naprawdę bardzo mnie to ucieszyło!  

Katerina Lencova poZaczęłam zamawiać inne produkty KetoMix i łączyłam je na różne sposoby.  Natrafiłam na różne przepisy i jedzenie zaczęło mi naprawdę smakować. KetoMix jest super w tym, że jak już nie mogłam patrzeć na omlety, próbowałam chipsysuszone mięso lub proteinowe batoniki. Naprawdę jest dużo sposobów, jak urozmaicić posiłki i jest z czego wybierać!

Konsekwentnie traciłam wagę a nawet sobie z tego nie zdawałam sprawy. Kiedy moja waga zatrzymała się w miejscu na 14 dni, nie poddałam się. Nawet, jak już masz wrażenie, że dalej się nie da. Da się! Ubrania stawały się dla mnie za duże. Skończyło się na tym, że musiałam kompletnie wymienić wszystkie rzeczy w szafie. Kupuję ubrania w rozmiarze o wiele mniejszym niż przedtem i jestem tym zachwycona!

Z Ketomxiem udało mi się schudnąć do niemal idealnej wagi w ciągu 9 tygodni. Teraz, w swoim staro-nowym ciele czuję się świetnie!!

Dzięki KetoMixowi zaczęłam też więcej myśleć o tym, jakie jedzenie kupuję oraz czytam skład produktów. Mój syn chętnie je krem z orzechów laskowych, herbatniki, naleśniki i chipsy co mnie cieszy, bo on lubi słodkości, a w ten sposób unika ogromu cukru.

Gorąco POLECAM KetoMix!!!

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się i uzyskaj wiele korzyści:

Prezent urodzinowy - nie zapomnij wpisać swojej daty urodzenia

Zniżka na ponowny zakup

Przegląd wszystkich zamówień

Szybkie powtórzenie zamówienia

Nie musisz wypełniać swoich danych

Rejestracja

Opcje transportu

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč