Średnia nadwaga

Jak długo trwa każda faza?

Faza 1.

trva

Jak długo trwa?2 tygodnie.

zelenina

Ile warzyw? Do 500 g dziennie

jidla

Ile posiłków dziennie?5x posiłek KetoMix co 3 godziny.

orisky

Ile orzechów?Do 30 g orzechów dziennie.

Faza 2.

trva

Jak długo trwa? 4 tygodnie.

zelenina

Ile warzyw?Do 500 g dziennie.

jidla

Ile posiłków dziennie? 3x posiłek KetoMix, 2x zwykły niskowęglowodanowy posiłek.

orisky

Ile orzechów?Do 30 g orzechów dziennie.

Jakie potrawy KetoMix mam zakupić?

Przygotuj sobie wystarczające zasoby posiłków, aby mieć KetoMix pod ręką przez cały czas trwania diety. Przy średniej nadwadze polecamy zakupić minimalnie 160 porcji. Jak tylko dostaniesz się do ketozy, twoje ciało zacznie chudnąć. W takiej chwili najważniejsze jest, aby nie zaburzać ketozy! Jeśli tylko zrobisz sobie dzień „przerwy”, powrót do ketozy zajmie dalszych kilka dni. Stracisz w ten sposób niepotrzebnie kilka dni, w trakcie których twoje ciało mogło chudnąć.

Kup przynajmniej 160 porcji posiłków z naszej oferty. Możesz wybierać spośród większości oferowanych przez KetoMix potraw, na przykład:

Jak schudnąć i zaoszczędzić?

Jeśli chcesz oszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych, polecamy kupić pakiet na 4 tygodnie ze zniżką a do niego zakupić jeszcze kolejnych 20 dowolnych porcji któregoś z naszych posiłków. Wszystkie proteinowe potrawy w naszej ofercie są odpowiednie już od 1. fazy oraz są identyczne pod względem wartości odżywczych. W związku z tym nie ma różnicy, które z nich dokupisz. Do korzystnego pakietu otrzymasz gratis shaker oraz plan diety z książką kucharską. W planie diety z książką kucharską znajdziesz wszystkie informacje kluczowe dla szybkiej utraty wagi.

Co znajdziesz w pakiecie?

Ważne zalecenia, jak skutecznie schudnąć

  • Zawsze jedz najpóźniej 30 minut po przebudzeniu.
  • Jedz 5x dziennie – w przypadku uczucia głodu możesz zjeść o jeden posiłek więcej.
  • Po warzywa i konjakowe Slim Pasta możesz sięgnąć w każdej chwili dnia. Nie liczą się do dawki 5 posiłków dziennie..
  • Reżim picia jest ważny – woda pomaga organizmowi wydalać szkodliwe substancje i toksyny uwalniane podczas odchudzania. Pij więc co najmniej 2-3 litry dziennie.
  • Nawet 500 g warzyw dziennie – naucz się jeść zieleninę. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu twojego przewodu pokarmowego.
  • Dozwolone jest 20 ml 10% śmietanki, na przykład do kawy.
  • Nie bój się orzechów i nasion, chociaż zawierają tłuszcze. Możesz zjeść nawet 30 gramów dziennie, a twoja ketoza nie będzie zagrożona.
  • Eksperymentuj – w naszym e-shopie znajdziesz dziesiątki wspaniałych, szybkich i smacznych przepisów.

Oczyść swój organizm!

detoxTrujące substancje usuwane są z ciała za pośrednictwem narządów takich jak wątroba, nerki i jelita. Większość toksyn odkłada się w tkance tłuszczowej, więc podczas diety organy oczyszczające twoje ciało muszą się porządnie „spocić”. Pamiętaj o tym i w trakcie diety przyjmuj także KetoMix Detox – tabletki zawierające cholinę i sylimarynę z ostropestu plamistego, które nie tylko skutecznie ochronią twoją wątrobę, ale również korzystnie wpłyną na jej regenerację.
Chudnij łatwo, szybko a co najważniejsze, trwale! Schudnąć z KetoMixem może naprawdę każdy. Zamów nasze proteinowe posiłki i rozpocznij swoją dietę już dziś.

Jak możesz modyfikować produkty KetoMix? Zainspiruj się

 

Przykładowe jadłospisy

Nie wiesz, jak dobrze dobrać posiłki? Zajrzyj do naszego przykładowego menu. Oprócz korzystnego pakietu warto zaopatrzyć się także w inne dania, np. konjakowe Slim Pasta. Makaron, nie wlicza się do posiłków KetoMix i można go spożywać bez ograniczeń.

Na dni, kiedy jesteś w pracy:

Na dni wolne:

Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub z czymś nie będziesz umieć sobie poradzić, skorzystaj z naszej obsługi klienta.
Jest tu dla ciebie w każdy dzień roboczy od 8:00 do 23:00 a w weekendy od 10:00 do 23:00.

 

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się i uzyskaj wiele korzyści:

Prezent urodzinowy - nie zapomnij wpisać swojej daty urodzenia

Zniżka na ponowny zakup

Przegląd wszystkich zamówień

Szybkie powtórzenie zamówienia

Nie musisz wypełniać swoich danych

Rejestracja

Opcje transportu

DPD
95 Kč
Zásilkovna
50 Kč